0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Scotland Premiership
Kilmarnock FC
۱
۱
Celtic Glasgow
Finished
۲۰:۰۰
Glasgow Rangers
۳
۰
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
  China Chinese Super League
Guangzhou Evergrande
۰
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou R&f FC
۰
۲
Jiangsu Suning FC
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Schweizer Cup
BSC Young Boys
۳
۱
FC Sion
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
AL Ahly SC (EGY)
-
-
Enppi Club
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Misr Lel Makasa
۲
۱
Aswan FC
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Falkenbergs FF
۰
۱
Malmo FF
Finished
۱۷:۰۰
BK Hacken
۰
۲
Kalmar FF
Finished
۱۷:۰۰
Ostersunds FK
۰
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۰۰
Djurgardens IF
۱
۲
Hammarby IF
Finished
۲۰:۰۰
Mjallby Aif
۳
۱
AIK
Finished
۲۰:۰۰
Orebro SK
۱
۱
IFK Goteborg
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia Superliga
FK Macva Sabac
-
-
FK Crvena Zvezda
inprogress
۲۱:۰۰
FK Cukaricki
-
-
FK Rad
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FK Tsc Backa Topola
-
-
FK Zlatibor Cajetina
inprogress
۲۱:۳۰
FK Partizan
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Novi Pazar
inprogress
۲۱:۳۰
FK Spartak Subotica
-
-
FK Metalac Gornji Milanovac
inprogress
۲۱:۳۰
FK Mladost Lucani
-
-
FK Indjija
inprogress
۲۱:۳۰
FK Proleter Novi Sad
-
-
OFK Backa Palanka
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FK Napredak Krusevac
-
-
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۱:۳۰
FK Vozdovac
-
-
FK Vojvodina
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Russia Premier League
FK Spartak Moscow
-
-
PFK Sochi
inprogress
۲۱:۳۰
FK Ufa
۰
۳
FC Krasnodar
Finished
۱۸:۳۰
PFK Arsenal Tula
-
-
RFK Akhmat Grozny
inprogress
۲۰:۳۰
  Japan J.League
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۰
۰
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
CR Flamengo RJ
-
-
Atletico Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Coritiba FC PR
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۰۳:۰۰
Fortaleza EC CE
۰
۲
CA Paranaense PR
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۳
۲
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۳۰
Goias EC GO
-
-
SAO Paulo FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santos FC SP
-
-
Red Bull Bragantino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Fluminense FC RJ
-
-
Santos FC SP
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
-
-
SC Corinthians SP
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
SAO Paulo FC SP
-
-
Botafogo FR RJ
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Red Bull Bragantino SP
-
-
Goias EC GO
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Atletico Mineiro MG
-
-
SC Recife PE
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
SC Internacional RS
-
-
CR Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
EC Bahia BA
-
-
Fortaleza EC CE
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
CA Paranaense PR
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Ceara SC CE
-
-
Coritiba FC PR
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
AC Goianiense GO
-
-
SE Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Botafogo FR RJ
-
-
EC Bahia BA
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Corinthians SP
-
-
AC Goianiense GO
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Slovakia Superliga
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
SKF Sered
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
-
-
Sarpsborg 08
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Stabaek IF
-
-
Odds BK
inprogress
۲۰:۳۰
Mjondalen
-
-
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
-
-
Sandefjord Fotball
inprogress
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
-
-
IK Start
inprogress
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
-
-
Viking FK
inprogress
۲۰:۳۰
  Korea Republic K-League 1
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۰
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
Incheon United FC
۰
۲
Seongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Division A
ST Truidense VV
۲
۱
KAA Gent
Finished
۱۶:۰۰
Yellow Red KV Mechelen
-
-
RSC Anderlecht
inprogress
۲۰:۴۵
KV Kortrijk
-
-
KV RS Waasland Beveren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SV Zulte Waregem
۱
۲
KRC Genk
Finished
۱۸:۳۰
ST Truidense VV
-
-
RSC Anderlecht
Cancelled
۱۶:۰۰
SV Zulte Waregem
-
-
Yellow Red KV Mechelen
Cancelled
۱۸:۳۰
Royal Antwerp FC
-
-
KAA Gent
Cancelled
۲۰:۴۵
KV Kortrijk
-
-
KAS Eupen
Cancelled
۲۳:۱۵
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۰۰
Kuopion Palloseura
۰
۳
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
Rovaniemen Palloseura
۲
۳
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
FC Lahti
۳
۲
Tampereen Ilves
Finished
۲۰:۰۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
۱
۱
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۳:۰۰
General Diaz
۱
۳
Club Olimpia
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Cruzeiro EC MG
۲
۱
Botafogo FC SP
Finished
۰۲:۳۰
EC Vitoria BA
۱
۰
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۲:۳۰
Avai FC SC
۳
۱
Nautico PE
Finished
۰۲:۳۰
AA Ponte Preta SP
۰
۱
America FC MG
Finished
۰۴:۳۰
Oeste FC SP
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۱۸:۳۰
CS Alagoano AL
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۴:۳۰
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
Shamrock Rovers
inprogress
۲۰:۳۰
  USA USL, Championship
Memphis 901 FC
۰
۱
North Carolina FC
Finished
۰۱:۳۰
Birmingham Legion FC
۱
۰
Atlanta United 2
Finished
۰۴:۰۰
Reno 1868 FC
۲
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۰۰
Austin Bold FC
۴
۱
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۳۰
Portland Timbers II
۰
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۴
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence
۱
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
OKC Energy FC
۰
۳
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
Phoenix Rising FC
۵
۲
New Mexico United
Finished
۰۷:۰۰
Louisville City FC
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۴:۳۰
Saint Louis FC
۰
۲
FC Tulsa
Finished
۰۴:۳۰
LAS Vegas Lights
-
-
San Diego Loyal SC
بازی شروع نشده است
۰۷:۰۰
EL Paso Locomotive FC
۴
۲
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
New Mexico United
-
-
Phoenix Rising FC
Cancelled
۰۱:۳۰
  Norway Toppserien, Women
LSK Kvinner
۲
۱
Arna-Bjornar
Finished
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
Damac FC
-
-
AL Faisaly FC
inprogress
۲۰:۴۵
AL Ittihad FC
-
-
AL Ahli Saudi FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AL Wehda FC
-
-
AL Raed FC
inprogress
۲۱:۰۰
AL Ettifaq FC
-
-
AL Fayha FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan League
FC Maan
-
-
AL Wehdat
inprogress
۲۲:۰۰
  Korea Republic K-League 2
Bucheon FC 1995
۲
۰
Suwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۲
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico Liga MX, Apertura
Pumas Unam
-
-
FC Juarez
inprogress
۲۱:۳۰
CF Monterrey
۲
۲
Club Santos Laguna
Finished
۰۴:۳۶
Guadalajara Chivas
۰
۱
Puebla FC
Finished
۰۶:۳۰
Cruz Azul
۲
۰
Club Leon
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J.League 2
Thespakusatsu Gunma
۱
۲
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۲
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Defensor Sporting
۰
۲
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Fenix Montevideo
۱
۱
CA Progreso
Finished
۰۳:۳۰
Boston River
۰
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۱۸:۴۵
Deportivo Maldonado
۱
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۳:۳۰
Club Nacional De Football
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
-
-
CA Bizertin
inprogress
۲۰:۳۰
Club Africain
-
-
ES Metlaoui
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Etoile Sportive DU Sahel
-
-
US Tataouine
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie B, Promotion Playoffs
Frosinone Calcio
-
-
Pordenone Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Paide Linnameeskond
۴
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۳۰
Tartu JK Tammeka
-
-
FCI Levadia Tallinn
inprogress
۲۰:۳۰
Nomme Kalju FC
۳
۰
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Taringa Rovers SFC
۳
۱
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
Centenary Stormers
۰
۱
Grange Thistle Reserve
Finished
۱۰:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFK Botev Plovdiv
۲
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۲۰:۱۵
PFC Slavia Sofia
-
-
PFC Cherno More Varna
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia U20 NSW Premier League
Rockdale City Suns
۲
۰
Marconi Stallions FC
Finished
۱۱:۰۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۰
Wollongong Wolves
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic Divize E
FK Fotbal Trinec B
۱
۳
Polanka
Finished
۱۳:۰۰
Mfk Karvina B
۱
۲
FK Bospor Bohumin
Finished
۱۲:۴۵
FC Tvd Slavicin
۵
۰
Tj Valasske Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
  Moldova Cupa Moldova, Women
Real Succes
-
-
SS Ciobruciu
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Valur Reykjavik
-
-
Grotta
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HK Kopavogs
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
IA Akranes
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Stjarnan Gardabaer
-
-
Fjolnir
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۲
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Valerenga IF 2
۲
۱
Tromsdalen Uil
Finished
۱۹:۰۰
Brattvag
۱
۱
Moss FK
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen
Vaasan Palloseura
۱
۱
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۰
۴
FF Jaro
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Sunday League Premier Division
Leeming Strikers
۳
۲
Jaguar FC
Finished
۱۱:۳۰
Joondalup United
۱
۴
North Perth Utd
Finished
۱۱:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Portmarnock FC
۱
۵
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Glenville FC
-
-
University College Dublin
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sheriff YC
-
-
Enniskerry Yc
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
FC Sparta Brno
۴
۰
Rousinov
Finished
۱۳:۰۰
Sporice
-
-
Pribysla
Finished
۱۹:۰۰
Tj Sigma Lutin
-
-
FC Dolany
Finished
۱۹:۳۰
Lanskroun Fo
۴
۰
Ceska Trebova
Finished
۱۹:۳۰
FK Viktoria Zizkov B
۱
۳
Kolovraty
Finished
۱۹:۳۰
FK Krnov
۲
۰
Haj Ve Slezsku
Finished
۱۹:۳۰
  Chinese Taipei Intercity League
Hang Yuen
۰
۰
Taiwan Power Company
Finished
۱۲:۳۰
  Poland Super Cup
Legia Warszawa
-
-
KS Cracovia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Hungary NB II
Vasas FC
-
-
Aqvital FC Csakvar
inprogress
۲۱:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
-
-
Kazincbarcikai SC
inprogress
۲۱:۳۰
Szeged-Grosics Akademia
-
-
Szentlorinc SE
inprogress
۲۱:۳۰
Szolnoki Mav FC
-
-
Budaorsi SC
inprogress
۲۱:۳۰
FC Ajka
-
-
Bekescsaba 1912 Elore
inprogress
۲۱:۳۰
Gyirmot FC Gyor
-
-
Szombathelyi Haladas
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Sv Bommern
-
-
Djk Ruhrtal Witten
Finished
۲۰:۰۰
Gfk Dubocica
-
-
FK Dinamo Vranje
Finished
۲۰:۰۰
FK Zvezdara
-
-
FK Prva Iskra Baric
Finished
۲۰:۰۰
1. FC Duren
-
-
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
Nk Svoboda Ljubljana
-
-
NK Sampion Celje
inprogress
۲۰:۳۰
Nimes Olympique
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
GFK Tikvesh 1930
-
-
FK Plachkovica
Finished
۱۹:۳۰
NK Ilirija
-
-
NK Sampion Celje
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
DJK TUS Essen-Holsterhausen 1921
۲
۲
Rw Leithe
Finished
۱۳:۰۰
SF Niederwenigern 1924
۸
۳
SC Westfalia 1904 Herne
Finished
۱۷:۳۰
Vfb Frohnhausen 1912
-
-
Al-arz Libanon Essen 08
Finished
۱۷:۳۰
TSG 46 Bretzenheim
۱
۲
SG Walluf
Finished
۱۸:۲۵
  Norway 2nd Division, Group 2
Asker
۰
۱
Notodden FK
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
VIFK
۰
۱
Hps
Finished
۱۵:۳۰
  Mongolia Premier League
Erchim FC
۲
۱
Sp Falcons Fc
Finished
۱۵:۳۰
Ub Mazaalainuud
-
-
Sp Falcons Fc
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Australia NSW Premier League, Women
Blacktown Spartans FC
۳
۰
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
North West Sydney Koalas
-
-
Macarthur Rams
inprogress
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۲
۰
Apia Leichhardt Fc
Finished
۰۹:۳۰
FNSW Institute
۳
۰
Illawarra Stingrays
Finished
۰۹:۳۰
Bankstown City FC
۱
۵
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets
-
-
Northern Tigers
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
  Hungary NB III
Ujpest FC II
۲
۲
Kozarmisleny SE
Finished
۱۳:۳۰
Fehervar FC II
۱
۲
Puskas Akademia FC II
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC II
۰
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Whb Menfoecsanak Esk
-
-
Tatabanya Fc
Finished
۱۹:۰۰
Rakosmente Ksk
۰
۱
Hodmezovasarhelyi FC
Finished
۲۰:۰۰
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
۰
۱
Esmtk Budapest
Finished
۲۰:۰۰
Papai Perutz FC
-
-
III Ker Tue Upe
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Slavia Tu Kosice
۸
۲
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۳:۰۰
Ivanka Pri Dunaji
۴
۱
Dunajska Luzna
Finished
۲۰:۰۰
FK Druzstevnik Plavnica
-
-
Bardejovska
Finished
۱۹:۰۰
MFK Snina
-
-
1.fk Svidník
Finished
۱۹:۰۰
  Australia Sunday League Premier Division Reserve
Joondalup Utd FC
۲
۱
North Perth Utd Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Leeming Strikers Reserves
۴
۳
Jaguar FC
Finished
۰۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Eintracht Frankfurt
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۳:۳۰
SKN St. Polten
-
-
SK Slavia Prague
Finished
۱۸:۰۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City FC
۱
۱
Ugyen Academy FC
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga West
DSG Ledenitzen
۳
۴
TSU Matrei
Finished
۲۰:۰۰
  Israel League Cup, Premier, Group A
Hapoel Haifa FC
-
-
Bnei Sakhnin FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Lions FC
۴
۳
Eastern Suburbs FC
Finished
۰۶:۱۵
  Mongolia First League
Khoromkhon FC
۳
۴
Tuv Buganuud
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
Toukolan Teras
-
-
FC Pohu
Finished
۱۷:۳۰
  USA National Independent Soccer Association
Michigan Stars Fc
۲
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Real Madriz
-
-
Diriangen
Finished
۰۰:۳۰
Cd Junior De Managua
۰
۳
Art Jalapa
Finished
۰۳:۳۰
Juventus
۳
۱
CD Walter Ferretti
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Robina City Reverse
۱
۵
Burleigh Heads
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Kangaroo Point Rovers Reserves
۴
۲
Oxley United
Finished
۰۷:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
Radnicki Novi Beograd
۰
۱
Tsc Backa Topola
Finished
۱۳:۳۰
  Finland U20 SM
TPS Juniorijalkapallo
۱
۲
Hjs
Finished
۱۵:۳۰
FC Inter Turku
۳
۰
MP Mikkelin
Finished
۱۶:۰۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Fc Neftekhimik Nizhnekamsk Ii
۲
۰
Trud Chistopol
Finished
۱۵:۳۰
Ssh 3 Zelenodolsk
-
-
Everest - Vysokaya Gora
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Kohtla-Jarve JK Jarve II
۵
۲
FC Jogeva Wolves
Finished
۱۵:۳۰
Tartu JK Welco II
-
-
JK Sillamae Kalev
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia PFL, Group 1
FC Forte Taganrog
-
-
Dinamo Stavropol
inprogress
۲۰:۳۰
Kuban Holding Pavlovskaya
-
-
FC Yessentuki
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group A
Treze FC PB
-
-
SD Imperatriz MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paysandu SC PA
۰
۰
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۰:۳۰
Manaus FC AM
۱
۱
Vila Nova FC GO
Finished
۰۲:۳۰
  Croatia First League Women
Znk Agram
-
-
Znk Dinamo
inprogress
۲۱:۰۰
Znk Osijek
-
-
Znk Split
inprogress
۲۰:۳۰
Znk Neretva
-
-
Viktorija
inprogress
۲۱:۰۰
Znk Lepoglava
-
-
Znk Katarina Zrinski
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Playoffs
SE Palmeiras SP
۱
۱
SC Corinthians SP
Finished
۰۰:۰۰
  Bulgaria Third League South East
PFC Rodopa Smolyan
-
-
PFC Chernomorets Burgas
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
Austria Klagenfurt 1B
۰
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۰
۴
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۸:۰۰
  North Macedonia 1. MFL
FK Renova
۰
۰
FC Struga Trim Lum
Finished
۲۰:۰۰
FK Shkupi
۲
۲
FK Shkendija
Finished
۲۰:۰۰
FK Makedonija Gjorce Petrov
۲
۱
FK Rabotnicki Skopje
Finished
۲۰:۰۰
FK Belasica Strumica
۰
۶
FK Sileks Kratovo
Finished
۲۰:۰۰
FK Pelister
۱
۰
FK Akademija Pandev
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga 1, Relegation/Promotion Playoffs
FC Chindia Targoviste
-
-
CS Mioveni
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Brusque SC
۲
۱
Ypiranga FC RS
Finished
۰۰:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Taraz
-
-
Tobol Kostanay
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Kaisar Kyzylorda
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Astana
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Shakhtyor Karagandy
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
Kairat Almaty
Cancelled
۱۶:۳۰
  Bulgaria Third League North West
FK Sevlievo
۳
۰
FC Tryavna
Finished
۱۹:۳۰
Fk Drenovets
۰
۳
Akademia Botev Vratsa
Finished
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Mezdra
-
-
Fk Pavlikeni
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraliga, Women
Aplg Gdansk
-
-
KKP Bydgoszcz
inprogress
۲۰:۳۰
  Morocco Botola 2
Chabab Atlas Khenifra
-
-
MAS Maghrib A Fes
inprogress
۲۰:۳۰
  Iran 2nd Division
Pas Novin Hamedan
-
-
Chooka Talesh FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Romania Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
Cancelled
۲۰:۰۰
  Serbia Superliga, Women
Zfk Pozarevac
۰
۴
ZFK Sloga Zemun
Finished
۲۰:۰۰
  Simulated Reality League China Super League SRL
Guangzhou Evergrande Srl
۵
۱
Shandong Luneng Srl
Finished
۱۱:۳۰
Guangzhou R&f FC Srl
۰
۳
Jiangsu Suning FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Georgia Womens League
WFC Kolkheti Khobi
-
-
WFC Samegrelo Chkhorotskhu
Finished
۱۸:۰۰
Wfc Iveria Khashuri
-
-
WFC Nike
inprogress
۱۸:۰۰
Wfc Dinamo Batumi
-
-
Wfc Mtskheta
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
FC Rotenberg
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
SC Rothis
۱
۳
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
PFK Arsenal Tula Srl
۱
۰
PFK Akhmat Grozny Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Spartak Moscow Srl
۶
۰
PFK Sochi Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Ufa Srl
۳
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
۰
۰
Busan I Park (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۲
۱
Seongnam FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
Deportivo Llacuabamba
-
-
Ayacucho FC
Cancelled
۰۱:۰۰
Sport Boys Association
-
-
Sporting Cristal
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Club Sportivo Cienciano
-
-
Atlético Grau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
-
-
Carlos Mannucci
Cancelled
۲۲:۴۵
  Iceland 4 deild, Group A
Lettir
-
-
Ymir Kopavogur
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A, Second stage
Guayaquil City FC
-
-
CS Emelec
Cancelled
۲۱:۳۰
Independiente Del Valle
-
-
LDU Quito
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Orense SC
-
-
CD Universidad Catolica Del Ecuador
Cancelled
۲۱:۳۰
SD Aucas
-
-
Tecnico Universitario
Cancelled
۲۱:۳۰
Barcelona SC
-
-
Delfin SC
Cancelled
۲۱:۳۰
CD EL Nacional
-
-
Mushuc Runa SC
Cancelled
۲۱:۳۰
CSD Macara
-
-
CD Olmedo
Cancelled
۲۱:۳۰
Deportivo Cuenca
-
-
LDU Portoviejo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید